Image Gallery

BIAŁA CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKA r

BCD516W

To piękne urządzenie może pochwalić się zarówno doskonałą funkcjonalnością, jak i minimalną, współczesną stylistyką, która doskonale pasuje do każdej nowoczesnej kuchni.

Dzięki lodówce i zamrażarce w jednym możesz bez obaw zaopatrzyć się we wszystkie swoje ulubione smakołyki. Lodówka szybko schładza produkty łatwo psujące się, a jednocześnie charakteryzuje się doskonałą wydajnością energetyczną, która jest przyjazna dla środowiska i Twoich rachunków za prąd.
Kompresor

Inwerterowy

Pojemność

516 l (339 l /177 l )

Wymiary

834x682x1839mm

Wydajność zamrażania

6kg/12h

Zwiększona przestrzeń do przechowywania

Półki można wysunąć całkowicie lub w połowie, co oznacza, że zyskujesz miejsce na wyższe produkty, takie jak butelki. Zaaranżuj przestrzeń według własnych upodobań i zrób porządek w swojej lodówce. Ale to nie wszystko. Lodówka posiada również szufladę w zamrażarce, którą można całkowicie wysunąć, co ułatwia wkładanie i wyjmowanie większych rzeczy. Dzięki jej specjalnemu kształtowi można ją otworzyć nawet wtedy, gdy drzwi lodówki są otwarte tylko pod kątem 90 stopni.

Chłodna i świeża żywność

Technologia Multi-vent równomiernie chłodzi każdą półkę, dzięki czemu możesz jeść zdrowiej i dłużej cieszyć się świeżym jedzeniem. Osiągnij idealną temperaturę i utrzymuj ją na stałym poziomie, nawet gdy lodówka jest otwarta.

Technologia Elektronicznego Inwertera

Ciesz się większą wydajnością energetyczną, mniejszym hałasem i długotrwałym działaniem. Elektroniczny kompresor inwerterowy automatycznie dostosowuje swoją prędkość w odpowiedzi na zapotrzebowanie na chłodzenie.

Technologia No Frost

Zapomnij o żmudnym rozmrażaniu. Te czasy już minęły. System NO FROST równomiernie rozprowadza zimne powietrze w lodówce i zamrażarce i zapobiega osadzaniu się szronu na ściankach. Wpływa to również pozytywnie na całkowite zużycie energii i zmniejsza hałas urządzenia. W rezultacie rozmrażanie i czyszczenie zamrażarki możesz odłożyć na później.