DOJRZAŁA INFORMACJA PRAWNA

Prawa własności intelektualnej

Wszelkie prawa własności intelektualnej należą do Matura Group, spółki o adresie strony internetowej matur-home.com. Przepisy i przepisy prawa autorskiego oraz prawa własności intelektualnej i inne regulacje chronią treści, zdjęcia, obrazy, muzykę, grafikę, klipy i ich układ na stronie Grupy Matura. Materiały Grupy Matura znajdujące się na stronie nie mogą być powielane, rozpowszechniane, zmieniane ani udostępniane osobom postronnym w celach biznesowych. Grupa Matura może dodatkowo wykorzystywać zdjęcia, które są prawnie chronione przez inne podmioty.

 

Prawa do znaków towarowych i licencje

Wszystkie znaki towarowe na stronie Matura Group są certyfikowanymi znakami towarowymi, chyba że zaznaczono inaczej. Dotyczy to zwłaszcza znaków towarowych Matura, banerów, logo firm i odznak. Nasza firma jest właścicielem znaków towarowych i elementów graficznych, które pojawiają się na naszych stronach internetowych.

Patenty, znaki towarowe i prawa autorskie należą do praw własności intelektualnej chronionych na stronie Grupy Matura. Ta strona internetowa nie udziela żadnych licencji na wykorzystanie informacji należących do Grupy Matura lub osób trzecich.

 

 

Zastrzeżenie

Nasza strona została stworzona z najwyższą starannością. Nie można jednak zagwarantować wiarygodności i kompletności zawartych w nim danych. O ile taka strata nie jest spowodowana przez cel lub umyślne działanie firmy Matura, nie ponosimy odpowiedzialności za straty powstałe w sposób wyraźny lub dorozumiany w wyniku korzystania z naszej witryny.

Internetowe rozstrzyganie sporów (ODR) zgodnie z postanowieniami rozporządzenia w sprawie ODR art. 14 ust. 1: Komisja Europejska oferuje internetowy system rozstrzygania sporów, który można znaleźć na następującej stronie internetowej: http://ec.europa.eu /konsumenci/odr/.

Ostatnia aktualizacja: 22 stycznia 2022 r