Stworzony dla A
KOMFORT ŻYCIA

Urodzony w Niemczech

MATURALNE URZĄDZENIA

PRALKI

SUSZARKI

ZMYWARKA

LODÓWKI

PIECE

MAŁE URZĄDZENIA

Wydajny

Urządzenia Matura są budowane z myślą o Twojej wygodzie i produkowane tak, aby przeszły próbę czasu, abyś mógł się pochwalić wspaniały sprzęt na długie lata. Nasi projektanci poświęcają swój czas na tworzenie nowoczesne urządzenia kuchenne, które poradzą sobie do ciągłego użytku w ruchliwych domach.

Zbudowane do końca

Nasze urządzenia są stworzone z myślą o bezbolesności działanie i spójną funkcjonalność to cię nie zawiedzie. Zapewniliśmy że kosztują bardzo mało, więc możesz utrzymuj te nieznośne miesięczne rachunki w dół i pomóż środowisku po drodze.

Niezrównana wartość

Uważamy, że każdy powinien mieć dostęp do wyjątkowych maszyn do pielęgnacji domowej. Dlatego nasz zespół jest zdeterminowany kontynuować produkcję urządzeń klasy premium po cenach, które nie zrujnują Twojego konta bankowego.

SUPREME LINE

Nowa pralka & Suszarka

Jeśli szukasz najlepszej pralki do dużych obciążeń, która jest wytrzymała plamy, ale delikatne dla tkanin, to dobrze trafiłeś.
Dzięki starannemu projektowi i fachowej produkcji jesteśmy w stanie zaoferować ciszę pralka o pojemności 8 kg, prędkości obrotowej 1200 obr./min i szerokim zakresie programy czyszczenia do zbadania.

O maturze

Naszą pasją w Matura jest dostarczanie niezbędnych urządzeń gospodarstwa domowego, które nie tylko poprawiają funkcjonalność Twojego mieszkania przestrzenie, ale także emanują elegancją i stylem. Rozumiemy, jak ważne jest posiadanie niezawodnych i wydajnych urządzeń bezproblemowo wkomponować się w nowoczesne domy. Dzięki naszej szerokiej gamie produktów zaspokajamy potrzeby i preferencje klientów w ponad 20 krajach.
matura-home.pl maps