Image Gallery

MATURA ÖKOSTAR
10KG 1400 RPM

MATO15010

Nowy Ökostar jest elegancki, nowoczesny i zaawansowany technologicznie Energooszczędna pralka klasy A jest optymalnym urządzeniem do pary i rodziny. Posiada nośność 10kg, maksymalny obrót prędkość 1400 obr./min, standardowy czas cyklu 218 minut i szeroki szeroki wybór programów prania gwarantuje, że wszystkie Twoje pranie będzie świeże i czysty
Ładowność w kg

8

Prędkość wirówki

1400 rpm

Klasa energetyczna

A

Poziomy hałasu

76 dBA

Typ silnika

Serene Drive

Programy prania

15

Specjalne cykle prania

Mix, Super Quick, Wełna, koszula, pościel, pościel, odzież sportowa, Bawełna, Pranie wstępne, Wirowanie ECO40-60, Delikatny Czyszczenie bębna Program parowy S

Programy i funkcje

Ozdobny Kryształowy Bęben

Zapewnia nowy wzór ozdobnych kryształowych bębnów ökostar MATURA lepszą ochronę prania i delikatnie pierze odzież. Cechą szczególną bębna jest jego wytrzymałość i niezawodność przy stałych obciążeniach i ekstremalnych temperaturach. To zupełnie nowa konstrukcja bębna, która zapewnia większe pranie ochronę podczas delikatnego prania. Wykonany jest z ozdobnego kryształowego bębna zawierającego wysokiej jakości mieszanka tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej. Pracuje prawie bezgłośnie i jest ekonomiczny.

Wydajny i cichy

Pralka Matura ökostar bardzo ułatwi mieszkanie na planie otwartym bardziej pokojowy. Ponieważ wszyscy spędzaliśmy dużo więcej czasu w domu w ciągu ostatnich kilku lat, możemy być bardziej w zgodzie z odgłosy tła, które zdają się wypełniać nasze domy – działa Matura więc wszystko, co moglibyśmy zrobić, aby obniżyć decybele w naszym domu byłby mile widzianym dodatkiem. Z oceną A pod względem zużycia energii, ta maszyna osiąga poziom A krok dalej i oferuje wykrywanie ładunku. To mierzy obciążenie dodałeś i upewnia się, że wykorzystuje odpowiednią ilość wody, więc nic się nie marnuje.

Spokojny silnik napędowy BLDC

Serene Inverter Motor jest energooszczędny, mocny i cichy. Nowa generacja pralek Matura zapewnia wydajną pracę z tą technologią. W porównaniu z indukcją silniki, silniki napędowe Serena BLDC w pralkach produkują mniej ciepła, co skutkuje mniejszym zużyciem energii elektrycznej i większa wydajność. Za pomocą napędu silnikowego Serena BLDC pralka, oszczędzamy na zużyciu energii elektrycznej w porównaniu z konwencjonalnym urządzeniem napędzanym silnikiem.