Image Gallery

W PEŁNI ZINTEGROWANA ZMYWARKA DO NACZYŃ

DFBI0911

Nie psuj wyglądu swojej kuchni niewygodnym panelem sterowania wystającym tam, gdzie nie powinien się znajdować. Teraz możesz mieć automatyczną zmywarkę do naczyń, która pracuje tak cicho, że nikt nie będzie wiedział, że jest włączona.

Zaprojektowaliśmy tę wspaniałą zmywarkę do walki z trudnymi do usunięcia plamami po jedzeniu tak aby zachowąć wyjątkową energooszczędność.
Poziom hałasu

42 dB

Opóźnienie startu

1-24 h

Liczba programów

9

Zużycie wody

11 l

Wymiary (WxSxG)

815x598x550 mm

Programy specjalne

Specjalny system mycia, System zarządzania wodą, Wielokrotne mycie, Kompaktowy dozownik detergentu, Automatycznie otwierane drzwi, Mycie strefowe

Specjalny system mycia

Umieszczony na dnie zbiornika wodnego innowacyjny system mycia tworzy specjalne miejsce w zmywarce, gdzie zabrudzone lub zatłuszczone garnki można myć intensywniej, nie martwiąc się o delikatne szkło umieszczone w górnym koszu.

Kompaktowy dozownik detergentu

Kompaktowy profil dozownika detergentu z przesuwną pokrywą pozwala na zminimalizowanie przestrzeni montażowej, oferując tym samym większą przestrzeń wewnętrzną i większą elastyczność dla koszy w zmywarce.

System zarządzania wodą

Aby oszczędzać wodę, zastosowano inteligentny system zarządzania wodą, który pozwala zmniejszyć jej zużycie o ponad 35%, a jednocześnie zapewnia tak samo dobre rezultaty zmywania.