URZĄDZENIA DLA
NOWOCZESNEGO DOMU
Naszą pasją jest dostarczanie niezbędnych urządzeń kuchennych, które oprócz świetnego działania z zachowaniem odpowiedniej estetyki, pasują do każdej współczesnej przestrzeni.
Nasze Produkty
NASZA MISJA
Firmie Matura zależy, aby dzielić się ze światem doskonałymi urządzeniami do mowymi. Ze wszystkimi naszymi klientami chcemy budować długotrwałe relacje oparte na zaufaniu poprzez staranne projektowanie i skrupulatną produkcję sprzętu
Previous slide
Next slide

Pralki

Suszarki

Zmywarki

Lodówki

Piekarniki

Drobny sprzęt AGD

Woman carrying washed and dried clothes

WYDAJNOŚĆ

Urządzenia Matura są tworzone z myślą o Twojej wygodzie i produkowane tak, aby przejść próbę czasu, dzięki czemu możesz cieszyć się zachwycającym sprzętem przez długie lata. Nasi projektanci poświęcają swój czas, aby stworzyć nowoczesne urządzenia kuchenne, które poradzą sobie z ciągłym użytkowaniem w tętniących życiem domach
Matura Washing Machine

Trwałość

Nasze urządzenia zostały stworzone z myślą o bezproblemowej obsłudze i stałej funkcjonalności, która nigdy Cię nie zawiedzie. Zadbaliśmy, żeby ich koszt był bardzo niski, więc Twoje uciążliwe miesięczne rachunki będą również na niskim poziomie, a przy okazji pomożesz środowisku..
Unmatched Value

Niezrównana wartość

Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do doskonałych urządzeń do domu. Dlatego też nasz zespół jest zdeterminowany, aby kontynuować produkcję najwyższej jakości sprzętu w cenach, które nie naruszą Twojego budżetu.

Nowa pralka i suszarka

NAJWYŻSZA LINIA

Jeśli szukasz najlepszej pralki do intensywnej eksploatacji, która jest odporna na plamy, ale delikatna dla tkanin, jesteś we właściwym miejscu.

Dzięki starannemu projektowi i fachowej produkcji jesteśmy w stanie zaoferować cichą pralkę o pojemności 8 kg, prędkości 1200 obr./min i szerokiej gamie programów czyszczenia do odkrycia.